+48 18 26 523 79

biblioteka@obporawa.pl

Orawska Bibiloteka Publiczna

ul. Sobieskiego 13
34-480 Jabłonka

pon, wt, czw, pt: 800 - 1700
śr: 800 - 1600
sob: 900 - 1400

WIELOKULTUROWE DZIEDZICTWO JABŁONKI I TRSTENY/MULTIKULTÚRNE DEDIČSTVO JABŁONKY A TRSTENEJ

            

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska –Słowacja 2014-2020

Wielokulturowe dziedzictwo Jabłonki i Trsteny/Multikultúrne dedičstvo Jabłonky a Trstenej

Partner wiodący - wnioskodawca - Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce

Kontakt:

Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce
ul. 3-go Maja 3
34-480 Jabłonka
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 18 26-524-04
www.ockorawa.pl

Czytaj więcej...

Warsztaty zabawki drewnianej

DSC 0914 Z myślą o najmłodszych, 13 lipca 2017 r. w czytelni Orawskiej Biblioteki Publicznej w Jabłonce odbyły się WARSZTATY ZABAWKI DREWNIANEJ, gdzie pod czujnym okiem specjalisty dzieci poznały tajniki sztuki ludowej. Mali artyści bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, rozwijali swoje zdolności manualne i kreatywne.

Zajęcia zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Orawy. 

                                                           ZDJĘCIA

 

Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą

DSC 0906 W dniu 30.05.2017r. gościem Orawskiej Biblioteki Publicznej był Zbigniew Kołba, autor książki dla dzieci „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. Autor w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom o swojej książce, której motto brzmi:  „Uczymy się dla siebie a najbliższym sprawiamy radość tym co umiemy”. Podkreślał jak ważną rolę w życiu  młodego człowieka odgrywa sen,

Czytaj więcej...

WYNIKI KONKURSU "ORAWSKIE CYTANIE" PRACE PLASTYCZNE

I KATEGORIA WIEKOWA
KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce- Nikola Stefaniak – SP Nr 4 Nowy Targ

II miejsce –Martyna Ulmanek – ZS Jabłonka

III miejsce –Julia Romaniak - SP Nr 1 Zubrzyca Górna

Wyróżnienie –Kornelia Klimek– SP Nr 4 Nowy Targ

Wyróżnienie -  Natalia Pajkos– SP Nr 1 Zubrzyca Górna

Wyróżnienie –Jakub Olesiński – SP Nr 2 Lipnica Mała

Czytaj więcej...