WYNIKI V PODHALAŃSKIEGO KONKURSU CZYTELNICZO-PLASTYCZNEGO
IV„GÓRALSKIE CYTANIE”
GWAROWYCH TEKSTÓW LITERATURY REGIONALNEJ ORAWY
I KATEGORIA WIEKOWA
KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE
Jury w składzie:
Katarzyna Kowalczyk
Zofia Warciak
Aniela Kasiniak
przyznało następujące miejsca:
I miejsce – Adrian Kubacka - SP Nr 3 Lipnica Mała
II miejsce – Patrycja Warciak - SP Nr 1Podwilk
III miejsce – Julita Pilarczyk- SP Nr 3 Lipnica Mała
III miejsce – Radosław Brenkus - SP Nr 4 Lipnica Wielka
Wyróżnienia otrzymują:
Natalia Cichoń – SP Nr 2 Podwilk
Magdalena Stachulak - SP Jabłonka-Bory
Albert Warzeszak– SP Nr 1 Lipnica Mała
II KATEGORIA WIEKOWA
KLASY IV-VII SZKOŁY PODSTAWOWE
Jury w składzie:
Irena Grobarczyk
Janina Jędruś
Agnieszka Kiersztyn
przyznało następujące miejsca:
I miejsce – Patrycja Waresiak – SP Nr 1 Zubrzyca Górna
II miejsce –Anna Kowalczyk – SP Nr 3 Zubrzyca Górna
III miejsce – Paulina Możdżeń – SP Nr 1 Podwilk
Wyróżnienia otrzymują:
Alicja Kidoń - SP Nr 3 Lipnica Mała
Michał Spytkowski – SP Orawka
Artur Olesiński – SP Nr 2 Lipnica Mała
Michał Kubacka – SP Nr 1 Jabłonka
Julita Zubrzycka - SP Zubrzyca Dolna
Karolina Karkoszka – SP Kiczory
III KATEGORIA WIEKOWA
KLASY I-III GIMNAZJUM
Jury w składzie:
Dominika Wachałowicz-Kiersztyn
Barbara Zgama
Małgorzata Kulawiak
I miejsce – Żaneta Zubrzycka - Gimnazjum Zubrzyca Dolna
II miejsce – Kinga Janowiak– Gimnazjum Lipnica Wielka
III miejsce – Martyna Moniak – Gimnazjum Zubrzyca Górna
Wyróżnienia otrzymują:
Lidia Bosak – Gimnazjum Zubrzyca Dolna
Martyna Lizak – Gimnazjum Podwilk
Mariola Zahora – Gimnazjum Orawka
IV KATEGORIA WIEKOWA
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
I miejsce – Alicja Mikłusiak - Liceum Ogólnokształcące Lipnica Wielka
II miejsce – Judyta Matera - Liceum Ogólnokształcące Lipnica Wielka
Protokół
etap rejonowy
V Podhalańskiego Konkursu Czytelniczo-Plastycznego
Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej
„Góralskie cytanie” IV edycja orawska
I KATEGORIA WIEKOWA
KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE
PRACE PLASTYCZNE
I miejsce- Julia Ligas – SP Nr 4 Nowy Targ
II miejsce –Joanna Bandyk – SP Nr 4 Lipnica Wielka
III miejsce –Martyna Chowaniec - SP Nr 1 Podwilk
Wyróżnienie –Justyna Walkowiec– SP Nr 1 Podwilk
Wyróżnienie Tomasz Liszka– SP Nr 4 Nowy Targ
Wyróżnienie –Kinga Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka
II KATEGORIA WIEKOWA
KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE
PRACE PLASTYCZNE
I miejsce- Maciej Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka
II miejsce – Patrycja Holla– SP Nr 1 Lipnica Mała
III miejsce –Szymon Grucel - SP Nr 1 Lipnica Mała
Wyróżnienie – Marta Brenkus – SP Nr 4 Lipnica Wielka
Wyróżnienie - Rafał Sikora – SP Nr 3 Zubrzyca Górna
Wyróżnienie – Klaudia Szlachta – SP Nr 1 Lipnica Mała
III KATEGORIA WIEKOWA
KLASY II - III GIMNAZJUM
PRACE PLASTYCZNE
I miejsce-Klaudia Sobczak– Gimnazjum SP Chyżne
II miejsce –Aneta Iśtok– Gimnazjum SP Chyżne
III miejsce –Aleksandra Joniak – Gimnazjum SP Nr 2 Zubrzyca Górna
Wyróżnienie – Iwona Marzec - Gimnazjum SP Chyżne
Wyróżnienie – Joanna Kulak - Gimnazjum SP Nr 2 Zubrzyca Górna
IV KATEGORIA WIEKOWA
SKOŁY PONADGIMNAZJALNE
PRACE PLASTYCZNE
Wyróżnienie – Karolina Lichosyt – LO Lipnica Wielka
Wyróżnienie – Alicja Mikłusiak - LO Lipnica Wielka
Wyróżnienie – Patrycja Szczechura – LO Lipnica Wielka