W dniu 4.01.2012r. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbył się XXXIII Gminny Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia-Florka.
W Przeglądzie udział wzięło 42 recytatorów i 46 gawędziarzy.
XXXIII Przeglądu Gminnego Młodych Recytatorów
i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka
z dnia 04.01.2012 r.
w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce
GRUPA WIEKOWA I
kl. 0-III SZKOŁY PODSTAWOWE
RECYTATORZY
I miejsce Zuzanna Garbaruk ZS w Podwilku kl. III
II miejsce Justyna Kulka SP Nr 3 Lipnica Mała, kl.I
III miejsce Patryk Basisty Przedszkole w Jabłonce, kl. 0
Wyróżnienie Patryk Fuła ZS Chyżne, kl III
Wyróżnienie Szymon Bugajski ZS Jabłonka, kl. I a
GAWĘDZIARZE
II miejsce Anna Lenart SP Jabłonka-Bory, kl. II
II miejsce Martyna Stachna ZS SP Lipnica Mała , kl. III
III miejsce Weronika Bosak ZS Zubrzyca Dolna, kl. I
III miejsce Klaudia Piecusiak ZS Orawka, kl. II
Wyróżnienie Martyna Lizak SP Nr 1 w Podwilku, kl. III
Wyróżnienie Zuzanna Julia Łaciak ZS w Chyżnem, kl. I
GRUPA WIEKOWA II
kl. IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE
RECYTATORZY
I miejsce Natalia Czerwień ZS Jabłonka, kl. IV
II miejsce Patryk Kubacka ZS Jabłonka, kl. VI
III miejsce Karolina Kulka SP Nr 3 Lipnica Mała, kl. IV
III miejsce Mateusz Stanaszek ZS Zubrzyca Górna, kl. IV
Wyróżnienie Gabriela Niżnik ZS Orawka , kl. IV
Wyróżnienie Natalia Sandrzyk SP Jabłonka-Bory, kl. V
Wyróżnienie Patryk Zachara ZS Chyżne, kl. V
GAWĘDZIARZE
I miejsce Karol Możdżeń SP Nr 1 Podwilk, kl. V
II miejsce Dawid Bugajski SP Jabłonka-Bory, kl. V
III miejsce Ewelina Małysa SP Nr 3 Zubrzyca Górna, kl. V
III miejsce Urszula Pacholska SP Nr 3 Zubrzyca Górna, kl. IV
Wyróżnienie Paulina Moniak SP Nr 1 Zybrzyca Górna, kl. VI
Wyróżnienie Jolanta Moldryk SP Nr 1 Podwilk, kl. VI
Wyróżnienie Piotr Bartkowiak ZS Zubrzyca Górna, kl. IV
Wyróżnienie Weronika Stasiak ZSZ Orawka, kl. V
GRUPA WIEKOWA III
kl. I-III GIMNAZJA
RECYTATORZY
I miejsce Agnieszka Sandrzyk ZS Jabłonka, kl. II c
II miejsce Ewelina Ząbkowska ZS Orawka, kl. III
III miejsce Karina Jaromin ZS Orawka, kl. II
Wyróżnienie Klaudia Wierzbiak ZS Lipnica Mała, kl. III
GAWĘDZIARZE
I miejsce Piotr Karkoszka ZS Zubrzyca Dolna, kl. I
II miejsce Natalia Bosak ZS Podwilk, kl. III
III miejsce Mateusz Pawlak ZS Zubrzyca Górna, kl. I a
Wyróżnienie Monika Jurczak ZS Chyżne, kl. I
Wyróżnienie Patrycja Szyszka ZS Podwilk, kl. II
GRUPA WIEKOWA IV
kl. I-III SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
RECYTATORZY
I miejsce Anna Jurczak ZS im.Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. Ic
II miejsce Anna Janowiak ZS.im Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. IIa
III miejsce Ewelina Kadłubek ZS.im Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. IIIa
GAWĘDZIARZE
I miejsce Mateusz Grzybacz ZS im.Bohaterów Westerplatte ZSR, kl. II
II miejsce Janina Kowalczyk ZS im.Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. IIc
III miejsce Anna Prylińska ZS im.Bohaterów Westerplatte Jabłonka, kl. Ic